Sinema Sohbeti

21 Kasım 2010 Pazar

En İyi Aksiyon Filmleri

Aksiyon filmleri hakkında bilgiler paylaşacağımız, yakın zamanda sinemalarda gösterime girecek olan aksiyon ve macera konulu filmler hakkında incelemeler yapacağımız bu sitede ki ilk yazımız olan En İyi Aksiyon Filmleri konusunu başlatıyoruz. Bu tip listeler oluşturmak her zaman zor olmuştur. Özellikle yüzbinlerce seçeneğin yer aldığı böylesi geniş bir konuda unutulan filmler muhakkak ki olacaktır. Bizim listeye koyduğumuz aksiyon filmlerini beğenmeyenlerde çıkacaktır. Bunların önüne geçmek mümkün değil fakat bir güzel bir aksiyon filmi izlemek isteyenlere öneri olarak sunabileceğimiz filmlerin bir kısmını paylaşıyoruz. Konunun yorum bölümü herkese açıktır, sizlerde beğendiğiniz aksiyon veya macera temalı filmleri paylaşmakta özgürsünüz..

Point Break: 1991 yapımı film ülkemizde Kırılma Noktası ismiyle gösterilmişti. Başrollerini Keanu Reeves ve Patrick Swayze'nin paylaştığı aksiyon filmi özellikle sorf ve deniz sporları tutkunlarının ilgisini çekecektir.

Spider Man: Şimdiye dek 3 film çekilen Örümcek Adam serisinin tüm filmleri güzel bir aksiyon izlemek isteyen sinema severler için doğru seçim olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aksiyon Filmleri